Esna Agenda

Ajanda ve Planlama Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut4.5 MB
  • Sürüm1.0.1553
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciEsna Technologies Inc
Esna Agenda; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, tüm etkinlik ve toplantılarınızı organize ederek takip etmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir Ajanda ve Planlama Uygulamasıdır.

Esna Agenda; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, tüm etkinlik ve toplantılarınızı organize ederek takip etmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir Ajanda ve Planlama Uygulamasıdır.

Ajandanın çok daha ötesinde özelliklere sahip uygulama, oldukça sade ve şık bir arayüze ile birlikte geliyor, bu arayüz üzerinde çok sayıda seçeneği kullanıcılarına sunuyor. Uygulama ile tüm etkinlik ve toplantılarınızı gün gün takviminize girebilir, notlarınıza hızlı bir şekilde ulaşarak göz atabilirsiniz. Bu sayede yaklaşan etkinlik ve toplantılarınızı takip edebilir ve katılabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan Arama ve Konferans Çağrı Yapma butonlarını kullanarak dilerseniz toplantılarınızı dijital ortamda yapabilmeniz mümkün. WebExScopia ve Hangout desteği ile birlikte gelen uygulamada görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı ve Bildirim desteği ile birlikte gelen Esna Agenda da yaklaşan etkinlik ve çağrılarınız için bildirim alabilirsiniz. Böyleçe hiç bir etkinlik ve toplantınızı asla kaçırmayacaksınız. Yazılı ve Sesli Notlar ekleyebileceğiniz uygulama ile notlarınızı etkinliğe katılım gösterecek kişilerinize gönderebilirsiniz.

Çalışanların ve sıklıkla toplantı, etkinlik gibi organizasyonlara katılan kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak olan Esna Agenda uygulamasını denemenizi öneririm.

Esna Agenda indir